Z podwórka na stadion

22.05.2023

Z podwórka na stadion

Z podwórka na stadion finał wojewódzki w Iławie

 

W Iławie na Stadionie Miejskim w dniach 18-19 maja 2023 roku odbył się XXIII Finał Województwa Warmińsko-Mazurskiego " Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. Jest to największe wydarzenie w Europie piłkarskie dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: do 8, 10 i 12.

W Finale Wojewódzkim grała też drużyna  DIAMOND Pisz prowadzona przez Jerzego Karwowskiego, która spisała się na medal. Stanęła na podium tych rozgrywek. 
Po rozlosowaniu trafiliśmy do grupy cztero- zespołowej. Czekały nas trzy mecze w grupie i trzeba było ją wygrać aby grać w dalszym etapie rozgrywek (taki system przyjęto).
W meczu o trzecie miejsce pokonaliśmy drużynę z Elbląga 3:2. 

Materiał: Jerzy Karwowski 

 

Na zdjęciu od lewej: prezes Warmińsko-Mazurskiego ZPN Marek Łukiewski, Nikola Brulińska, Alicja Jaskuła, Michalina Kuźma, trener- Jerzy Karwowski, Julia Górska, Maria Zakrzyk, Zofia Serwatko,  Małgorzata Zadroga. 
 

na zdjęciu od lewej: prezes Warmińsko-Mazurskiego ZPN Marek Łukiewski, Nikola Brulińska, Alicja Jaskuła, Michalina Kuźma, trener- Jerzy Karwowski, Julia Górska, Maria Zakrzyk, Zofia Serwatko,  Małgorzata Zadroga.