22.05.2023

Z podwórka na stadion

Z podwórka na stadion finał wojewódzki w Iławie

 

W Iławie na Stadionie Miejskim w dniach 18-19 maja 2023 roku odbył się XXIII Finał Województwa Warmińsko-Mazurskiego " Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. Jest to największe wydarzenie w Europie piłkarskie dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: do 8, 10 i 12.

W Finale Wojewódzkim grała też drużyna  DIAMOND Pisz prowadzona przez Jerzego Karwowskiego, która spisała się na medal. Stanęła na podium tych rozgrywek. 
Po rozlosowaniu trafiliśmy do grupy cztero- zespołowej. Czekały nas trzy mecze w grupie i trzeba było ją wygrać aby grać w dalszym etapie rozgrywek (taki system przyjęto).
W meczu o trzecie miejsce pokonaliśmy drużynę z Elbląga 3:2. 

Materiał: Jerzy Karwowski 

 

Na zdjęciu od lewej: prezes Warmińsko-Mazurskiego ZPN Marek Łukiewski, Nikola Brulińska, Alicja Jaskuła, Michalina Kuźma, trener- Jerzy Karwowski, Julia Górska, Maria Zakrzyk, Zofia Serwatko,  Małgorzata Zadroga. 
 

na zdjęciu od lewej: prezes Warmińsko-Mazurskiego ZPN Marek Łukiewski, Nikola Brulińska, Alicja Jaskuła, Michalina Kuźma, trener- Jerzy Karwowski, Julia Górska, Maria Zakrzyk, Zofia Serwatko,  Małgorzata Zadroga. 

Pozostałe aktualności

Ośmiu Wspaniałych
05.04.2024

Ośmiu Wspaniałych

Młodzieżowy Delegat RP do ONZ
05.04.2024

Młodzieżowy Delegat RP do ONZ

Pisanie projektów krok po kroku, czyli logika projektowa – bezpłatne szkolenie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej
05.04.2024

Pisanie projektów krok po kroku, czyli logika projektowa –…

Inwestycje drogowe 2024 r. w Powiecie Piskim
02.04.2024

Powiatowe Inwestycje Drogowe 2024