Interreg V-A Litwa-Polska w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

17.11.2021 r. - zapytanie ofertowe - pełnienie nadzoru inwestorskiego

ZAPRASZAMY DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ
na usługę pełnienia nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji dotyczącej wykonania robót budowlano-instalacyjnych w ramach zadania pod nazwą zmiana ekspozycji stałej w Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Praniu.

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu nadzoru inwestorskiego branży ogólnobudowlanej i instalacyjnej, w dwóch częściach:

• Część 1: Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami w specjalności konstrukcyjno - budowlanej,
  • Część 2: Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
    i elektroenergetycznych

Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części zamówienia.
Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy- 2.
Niniejsze zamówienie zakwalifikowane zostało do kategorii usług, kod CPV:  71247000-1- Nadzór nad robotami budowlanymi.

Realizacja usługi dofinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu LT-PL-5R-374 pn. „The cultural heritage says about us/Świadczy o nas dziedzictwo kulturowe”.

Szczegóły zapytania ofertowego - do pobrania.

Załącznik nr 4- dokumentacja projektowa inwestycji, w formacie (.zip), udostępniony do pobrania w linku poniżej:

pełna treść zapytania ofertowego
załaczniki nr: 1,2,3 - w wersji edytowalnej (nr 1- formularz ofertowy, nr 2- wykaz osób, nr 3 -wzór umowy)