Kornelia Piekarska stypendystką akcji „Stomil Więcej Niż Klub”

23.11.2023

Kornelia Piekarska stypendystką akcji „Stomil Więcej Niż Klub”

Zawodniczka z Orzysza stypendystką akcji Stomil Więcej Niż Klub

Kornelia Piekarska, uczennica I LO w Orzyszu została doceniona za osiągnięcia sportowe w dziedzinie taekwondo olimpijskie i jako jedna z dziesięciu szczęśliwców została stypendystką akcji „Stomil Więcej Niż Klub”.

Nad wyborem młodych pasjonatów do tego tytułu czuwała specjalna komisja w składzie: Izabela Buchowska (wiolonczelistka), Krzysztof Jawroski (Harlem), Robert Listwan (malarz), Wojciech Łozowski (myzyk) i Marcin Możdżonek (były reprezentant Polski w siatkówce).

Gratulujemy Kornelii takiego sukcesu i czekamy na kolejne sukcesy sportowe, medale i najwyższe stopnie podium. Trzymamy też kciuki, ponieważ już w najbliższy weekend Kornelia staje do walk w Pucharze Polski w Toruniu.

Celem akcji „Stomil Więcej Niż Klub” jest wsparcie rozwoju młodych talentów, zwłaszcza w niszowych zawodach bądź dyscyplinach sportowych. Inicjatywa jest finansowana ze środków zewnętrznych, przekazywanych docelowo przez sponsorów. W sumie do klubu spłynęło ponad 40 kandydatów z ponadprzeciętnymi umiejętnościami na różnych płaszczyznach!

Materiał: ZSO Orzysz, fot. archiwum prywatne