„PRACA SPRZED LAT” – dołącz do fotograficznej zabawy i walcz o nagrody

20.06.2022

„PRACA SPRZED LAT” – dołącz do fotograficznej zabawy i walcz o nagrody

Konkurs dla osób 50+ Praca sprzed lat - szukamy starych zdjęć przedstawiających pracę sprzed lat

Realia pracy bardzo zmieniły się na przestrzeni lat. Duży wpływ na to zjawisko ma technologia, która poczyniła ogromny postęp. Młodzi ludzie nie mają pojęcia o tym, jak wyglądały kiedyś stanowiska pracy, dlatego za cel postawiliśmy sobie pokazać im jak to kiedyś wyglądało za pomocą nadesłanych zdjęć. 

Zapraszamy mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego w wieku 50+, którzy mają pamiątkowe zdjęcia związane z dawną praca do wspólnej zabawy. Bylibyśmy wdzięczni, gdybyście zechcieli podzielić się z nami swoimi wspomnieniami. Niech młode pokolenie zobaczy, jak pracowało się za dawnych lat.


Wyślij do redakcji Aplikuj.pl maksymalnie 3 zdjęcia wypełniając internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie. Na zdjęcia czekamy do 28 czerwca 2022 r. Później przepadnie szansa na zmierzenie się z pozostałymi uczestnikami. 

Warto stać się uczestnikiem konkursu, bo można zdobyć wspaniale nagrody: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz inne gadżety technologiczne i ciekawe książki. Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w galerii pokonkursowej, którą każdy będzie mógł zobaczyć. 

Regulamin konkursu poniżej:
https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat

 

Materiał: www.aplikuj.pl

Konkurs skierowany do osób 50+ Praca sprzed lat