30.01.2023

Nieodpłatna pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych dla organizacji pozarządowych

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka ,,Wielkie Jeziora Mazurskie" zaprasza organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje, KGW) do skorzystania z nieodpłatnej pomocy w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Oferta skierowana jest do młodych organizacji:

• mających siedzibę na terenie województwa warmińsko – mazurskiego
  • oraz nie posiadających Polityki Rachunkowości oraz planu kont.

Doradca księgowy pomoże w założeniu Polityki Rachunkowości, w tym planu kont, zaksięgowaniu podstawowych operacji, a także pomoże w sporządzeniu CIT-8 (styczeń 2022) oraz Sprawozdania Finansowego za 2022 rok (marzec 2023).W ramach nieodpłatnego doradztwa, z organizacją pozarządową podpisane zostanie:

• Porozumienie na nieodpłatną pomoc przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych na okres 12 miesięcy.

Aby skorzystać z doradztwa księgowego, należy wypełnić formularz. (w załączeniu).

KONTAKT: tel. +48 513 568 011; e-mail: doradcaatmazurylgr [dot] pl

Zadanie realizowane jest przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie" w ramach projektu „ Zmiany systemowe w Twojej organizacji - STATUT, KSIĘGOWOŚĆ, RODO, FUNDRAIISNG", który dofinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”, Ogonki, ul. Letniskowa 13, 11-600 Węgorzewo, tel./fax: 728 821 575, e-mail: biuroatmazurylgr [dot] pl. Klauzula informacyjna znajduje się na stronie www.mazurylgr.pl w zakładce RODO klauzula informacyjna.