Mistrzostwo Rejonu V w piłce nożnej dziewcząt szkół ponadpodstawowych

I miejsce dla dziewcząt z I LO w Piszu w piłce nożnej - Mistrzostwa Rejonu

Mistrzostwo Rejonu V w rozgrywkach Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w piłce nożnej dziewcząt szkół ponadpodstawowych dla I liceum Ogólnokształcącego w Piszu.

Po długiej przerwie, która spowodowana była przez covid 19 dziewczęta grają w rozgrywkach piłki nożnej o Mistrzostwo Województwa Warmińsko-Mazurskiego szkół ponadpodstawowych. 27 października 2022 roku rozegrany został turniej, który decydował  awansie do dalszych rozgrywek. Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Piszu w walce o I miejsce okazała się lepsza od drużyny ze Szczytna.

Skład drużyny - na zdjęciu od lewej strony: Inez Wójtowicz, Irena Czajka, Zuzanna Kuligowska, Ada Zajączkowska, Aleksandra Szmigiel. W górnym rzędzie stoją od lewej: Zuzanna Ksepka, Kinga Wiśniewska, Amelia Tereszczak, Oliwia Pawlak, Jerzy Karwowski, Weronika Kowalewska.

Materiał: I Liceum Ogólnokształcące w Piszu