08.11.2021

Konferencja podsumowujące wyniki egzaminów maturalnych i zawodowych w powiecie piskim

Wyniki egzaminów maturalnych i zawodowych w powiecie piskim w 2021 r.

W dniu 4 listopada 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Piszu odbyła się “Konferencja na temat podsumowania wyników egzaminu maturalnego oraz egzaminu zawodowego w powiecie piskim w 2021 roku”

Na konferencji zostały omówione szczegółowo wyniki  egzaminów maturalnych i zawodowych w powiecie piskim oraz ich  zdawalność na tle województwa warmińsko – mazurskiego.

W konferencji wzięli udział dyrektorzy i nauczyciele szkół ponadpodstawowych powiatu piskiego.
Prelegentami konferencji byli Państwo :  Maria Fromelc – Chmielewska i Pan Krzysztof Najda – Kierownik Pracowni ds. Analiz Wyników Egzaminacyjnych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży.

Materiał: Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Placówek w Piszu