XVIII edycja Konkursu Godni Naśladowania | Starostwo Powiatowe w Piszu

08.10.2021

XVIII edycja Konkursu Godni Naśladowania

Konkurs Godni Nasladowania

Szanowni Państwo,
nieustannie od momentu swojego powstania Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza raz w roku Konkurs "Godni Naśladowania". W tym roku naszymi partnerami są: Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Stowarzyszenie ESWIP, Federacja FOSa oraz Bank Żywności w Olsztynie. Celem Konkursu jest upowszechnianie na poziomie regionalnym i lokalnym aktywności obywatelskiej i społecznej prowadzonej przez organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz działaczy społecznych. Ponadto Konkurs promuje działania samorządów oraz przedsiębiorców, którzy podejmują i rozwijają współpracę z podmiotami obywatelskimi na rzecz dobra wspólnego.


Tegoroczna 18. edycja Konkursu została ogłoszona 4 października na stronie Rady: https://www.ropwwm.org.pl/artykuly/833/po-raz-osiemnasty-nagrodzimy-godnych-nasladowania.html


Oznacza to, że można już przygotowywać i składać wnioski do konkursu. To doskonała okazja, aby nominować działające lokalnie organizacje, osoby oraz firmy, doceniając ich wkład w budowanie społeczeństwa obywatelskiego i poprawę warunków życia na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zachęcamy do rozpowszechniania ogłoszenia konkursowego wśród organizacji pozarządowych, sołectw, przedsiębiorców i mieszkańców. A także do wyszukiwania "perełek" - przykładów oddolnej aktywności, która Państwa zdaniem warta jest nagrodzenia w Konkursie.

Pozostałe aktualności

Logotyp Starostwa Powiatowego w Piszu na szarym tle
01.12.2021

INFORMACJA O UDZIELENIU ZAMÓWIEŃ

Otwarte Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Taekwondo Olimpijskim
01.12.2021

Sport to zdrowie – PMOS w Piszu zawsze to powie.

Konkurs na stanowisko Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łupkach
01.12.2021

Konkurs na stanowisko dyrektora SOSW Łupki rozstrzygnięty

Akcja Otwarte Drzwi Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu
25.11.2021

Akcja "Otwarte Drzwi" w PCPR Pisz w ramach…