Wywieś flagę na Dzień Flagi! Świętujmy razem 2 maja!

Dzień flagi - 2 maja. Świętujmy razem - wywieś flagę!

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza wszystkich do włączania się do akcji #mojaflaga. Już 2 maja, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku czy upodobań może przyłączyć się do wyjątkowej akcji społecznej i wywiesić flagę. Później wystarczy opublikować zdjęcie w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.

DZIEŃ FLAGI RP 2022 – WYWIEŚ FLAGĘ!

Ambasadorami akcji są wszyscy, którzy wywieszają flagę podczas święta państwowego lub w ważnym momencie życia. Może to być dowolna flaga – uszyta samodzielnie, kupiona, a nawet zrobiona z papieru. Flagę można wyeksponować przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy. W tym roku mija 18. rocznica formalnego uchwalenia Dnia Flagi.

Za pomoc w realizacji spotu dziękujemy wolontariuszom z warszawskich Bielan, Urzędowi Dzielnicy Bielany oraz Tramwajom Warszawskim.
Teraz kolej na Was! Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza Polki, Polaków i wszystkich przyjaciół Polski do wywieszania flagi nie tylko 2 maja, ale przez cały weekend majowy!

Spot promujący ogólnopolską akcję społeczną: https://www.youtube.com/watch?v=6yrUdTBOII4&t=7s

Tegorocznej akcji #mojaflaga towarzyszy kampania społeczna Biura Programu "Niepodległa" zachęcająca do wywieszenia Biało-Czerwonej nie tylko 2 maja, ale również w inne święta narodowe i ważne dni dla każdego z nas. Pamiętajmy bowiem, że od 2004 roku polską flagę można eksponować cały rok.

Świętujmy razem!