29.07.2022

Targi EKOnomi Społecznej

Targi EKOnomi Społecznej w Ełku

Targi EKOnomi Społecznej 

11 września będzie miała miejsce kolejna edycja targów EKOnomi Społecznej. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska wystawiennicze. Wystawienie się na targach jest bezpłatne. Zachęcamy do sprzedaży swoich produktów na największych targach lokalnych w naszym regionie. 

11 września 2022 r. spotkamy się w Ełku na czwartych już targach EKOnomii Społecznej. Odbiorcom zapewniamy tematyczne prelekcje i warsztaty w nurcie ekologicznym. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska wystawiennicze. Zapraszamy wytwórców produktów naturalnych (rolniczki, rolników, producentów żywności, kosmetyków, rękodzieła itp.) do zgłaszania swojego udziału. Do współpracy zapraszamy w szczególności koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne i inne podmioty ekonomii społecznej. Zgłoś swój udział - to proste.
Jak to zrobić.
Wystarczy, że wyślesz formularz zgłoszeniowy:https://bit.ly/3PfLXUl, lub dostarczysz formularz zgłoszeniowy do biura na ul. Małeckich 3 lok.1 w Ełku. Formularz znajdziesz na stornie internetowej: https://www.adelfi.pl/wystaw-sie-na-targach-ekonomii-spolecznej-2022!.html

Jeżeli masz pytania, to na wszystkie odpowie Kamila Guzewicz pod numerem telefonu 796 373 811. Zapraszamy!

Materiał: Stowarzyszenie ADELFI
 

Pozostałe aktualności

kondolencje
05.06.2023

zmarł radny Rady Powiatu Pisz Łukasz Borys

Zawody Powiatowe lekkoatletyczne
02.06.2023

Powiatowe zawody w lekkoatletyce szkół ponadpodstawowych

Andrzej Nowicki - Starosta Piski podczas posiedzenia Zarządu ZPP
02.06.2023

XIXX Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich

wręczenie nagród
01.06.2023

Ogólnopolski ranking „Skarbnik samorządu 2023” - pierwsze…