26.08.2021

Osobowość roku 2019

Andrzej Nowicki Starosta Piski nagrodzony tytułem Osobowość Roku 2019  w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna w powiecie piskim. Laureat konkursu odebrał wyróżnienie podczas uroczystej gali plebiscytu Osobowość Roku Województwa Warmińsko Mazurskiego 2019, która miała miejsce 18 sierpnia na zamku w Rynie.

Uroczystość, która ze względu na pandemię nie mogła odbyć się w 2020 roku zgromadziła blisko 50 osobowości z Województwa Warmińsko Mazurskiego – samorządowców, artystów, przedsiębiorców, społeczników i ludzi nauki, którzy zostali wybrani przez czytelników POLSKA TIMES. Wyróżnieni laureaci etapów powiatowych oraz wojewódzkiego  to postacie, znane i doceniane w lokalnych środowiskach, które dzięki plebiscytowi są wyróżniane w większej skali. To osoby, które swoją postawą stanowią w lokalnych społecznościach wzorzec zachowania.

Swoje wyróżnienie Andrzej Nowicki Starosta Piski skomentował przede wszystkim jako duże zaskoczenie. Podkreślił również, że uzyskane głosy są dla niego dużym zaszczytem, a zarazem wyrazem dobrego i słusznego działania na rzecz Ziemi Piskiej.

fot. polskatimes.pl