02.09.2024

Inauguracja nowego roku w szkołach powiatu piskiego

Liceum, sztandar, szkoła, uroczystość

Inauguracja nowego roku w szkołach powiatu piskiego

Rozpoczął się nowy rok szkolny, pełen możliwości, nauki i przygód! - Starosta Powiatu, Wicestarosta Powiatu, Zarząd oraz Przewodnicząca Rady Powiatu wraz z radnymi życzą, aby ten rok szkolny  był  wyjątkowy i owocny. Niech przyniesie wiele chwil radości, odkryć oraz sukcesów. Niech każda lekcja,  będzie krokiem w stronę rozwoju i osiągania swoich celów.

W sześciu placówkach oświatowych powiatu piskiego nowy rok szkolny 2024/2025 powitało dziś ponad dwa tysiące uczennic i uczniów. Inauguracji towarzyszyły uroczyste akademie, podczas których najlepszych uczniów wyróżniono stypendiami Starosty Piskiego.

We wszystkich szkołach powiatu za pracę i szczególne osiągnięcia w nauce wyróżniono w sumie 36 uczennic i uczniów.

Jerzy Małecki – wicestarosta piski, który w inauguracji roku szkolnego uczestniczył  w „Starym Ogólniaku” stypendia, mające swój wymiar finansowy wręczył 14 uczniom I LO w Piszu.