„Ubierz się w marzenia”- wariacje nauczycieli i uczniów

„Ubierz się w marzenia”- nasz  nowy projekt (niespodzianka z okazji Dnia Nauczyciela) zrealizowany przez panią Krystynę Ziółkowską  oraz  grupę uczniów  LO podczas zajęć rozwijających kreatywność odbywających się w bibliotece szkolnej.

Zainspirowały nas światowe stolice mody: Mediolan, Paryż, Rzym, Nowy Jork.   Zastanawialiśmy się dlaczego nie My, dlaczego nie u Nas? Pomysł przerodził się w działanie.  Przejęliśmy inicjatywę i  mamy swój własny  Fashion Week.  Stworzyliśmy niepowtarzalną  kolekcję ubrań,  idealną dla każdej za Nas. Pracy w fotomodelingu podjęły się   nauczycielki  i uczennice  z naszego LO, gościnnie wystąpiły panie z zaprzyjaźnionych z naszą szkołą instytucji- Joanna Kamieniecka, Adrianna Piekarska, Małgorzata Staszewska, Małgorzata Sulewska, Joanna Waszkiewicz, oraz niezastąpiona nauczyciela- emerytka z naszego LO Tereska Sulewska. Uważamy , że rodzą się nowe gwiazdy przed którymi stoją otworem największe stolice mody. Uwieczniliśmy wszystko na zdjęciach.  Zapraszamy do ich obejrzenia. Uwierzcie nam na słowo , że bawiliśmy się świetnie i przez ten krótki czas poczuliśmy się, jakby to nasze LO było Światową Stolicą Mody. Mamy nadzieję, że spełniliśmy niejedno marzenie.

„Moda polega na marzeniach i na tym, aby skłaniać do marzeń innych ludzi”- Donatella Versace

Nie projektuję ubrań. Projektuję marzenia – Ralph Lauren

Galeria zdjęć:https://zsoorzysz.edupage.org/news/?gtnid=123#photos:album:125