zapytanie ofertowe na wykonanie gadżetów promocyjnych- zestawy do kaligrafii

logo Interreg

WP.042.1.2020

Z A P Y T A N I E   O F E R T O W E

Starostwo Powiatowe w Piszu, ul. Warszawska 1, 12-200 Pisz, zaprasza do złożenia oferty na usługę wykonania gadżetów promocyjnych w postaci zestawu do kaligrafii.

Niniejsze zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wezwania Wykonawców w celu uzupełnienia braków w ofercie lub złożenia wyjaśnień do treści oferty oraz poprawiania błędów w ofertach. Zamawiający zastrzega sobie prawo do negocjacji warunków po wyborze oferty oraz rezygnacji z zamówienia lub jego części bez podania przyczyny. Niniejsze zapytanie ofertowe stanowi jednocześnie zapytanie cenowe w celu ustalenia wartości szacunkowej zamówienia publicznego.

I. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia: zestaw do kaligrafii składający się z:
- pióro gęsie barwione na zielono z przymocowaną stalówką;
- pióro umieszczone za pomocą papierowej wkładki stabilizującej w pudełku,
- pudełko jednoczęściowe, składane z mikrofali EN z falą na wierzchu w kolorze naturalnej tektury;
- wymiary wewnętrzne pudełka 250x150x30 mm; -+5mm
- z okienkiem z wklejoną folią (wym.110x180 mm); -+5mm
- w pudełku umieszczone 6 kart do kaligrafii z poddrukiem z cytatami z wierszy Gałczyńskiego i wytłoczoną suchą pieczęcią z logo Muzeum Gałczyńskiego
w Praniu
- na pudełku naklejka z danymi wskazanymi przez zamawiającego oraz kolorowymi logo- wg wskazań zamawiającego: treść naklejki zostanie ustalona z wykonawcą
- nakład 300 szt.
- czas wykonania: 60 dni, licząc od dnia przekazania zlecenia.

II. Opis  kryteriów wyboru wykonawcy: wykonawca zostanie wybrany na podstawie kryterium cena: 100%. Informacja o sposobie wyliczenia ilości uzyskanych punktów w kryterium cena:

Cena minimalna
Liczba punktów (LP) =          --------------------------   x 100 pkt.
                              Cena oferty badanej

III. Warunki realizacji  zamówienia:

1. Udzielenie zamówienia nastąpi poprzez wysłanie przez Zamawiającego zlecenia bądź w przypadku zamówień powyżej 10.000 zł brutto poprzez zawarcie umowy w formie pisemnej.
2.  Podana cena brutto stanowić będzie wszelkie koszty związane z realizacją zamówienia, w tym koszt dostawy zamówienia do siedziby zamawiającego,
tj. na adres: Starostwo Powiatowe w Piszu, 12-200 Pisz, ul. Warszawska 1.
3. Zapłata za wykonanie zamówienia nastąpi po jego wykonaniu i dostawie  całości zamówienia do siedziby zamawiającego. Warunkiem zapłaty wynagrodzenia po odbiorze przedmiotu zamówienia jest prawidłowo wystawiona oraz dostarczona do siedziby zamawiającego faktura, zawierającej minimum 14- dniowy termin płatności, przelewem na rachunek bankowy wskazany przez wykonawcę na fakturze.
4. Dane zamawiającego niezbędne do wystawienia faktury zawarte zostaną w przesłanym zleceniu/zawartej umowie.
5. Termin realizacji zamówienia: 60 dni, licząc od dnia przesłania wykonawcy zlecenia/zawarcia umowy.

V. Termin i sposób  przekazania  odpowiedzi przez wykonawcę:

1. W ofercie należy podać całkowitą cenę brutto realizacji zamówienia oraz stawkę podatku VAT.
2. Ofertę należy złożyć w terminie do dnia: 09.05.2022r. do godz. 08.00
3. Ofertę należy złożyć adres e-mail: aneta [dot] ofmanatpowiat [dot] pisz [dot] pl
4. Oferty złożone po terminie nie będą podlegały ocenie.
5. Osobą upoważnioną do kontaktu w przedmiocie niniejszego zamówienia jest Aneta Ofman; tel. (87) 4254760.

treść zapytania do pobrania poniżej.

-29.04.2022-

logo mkidn