„Twój Parasol” - nowe narzędzie do walki z przemocą

Logotyp Starostwa Powiatowego w Piszu na szarym tle

"Twój Parasol" to aplikacja mobilna, dzięki której osoby narażone na sytuacje związane z przemocą w rodzinie mogą uzyskać wsparcie i informacje.

Poza materiałami edukacyjnymi aplikacja umożliwia dostęp do bazy organizacji oferujących wsparcie. Aplikacja mobilna "Twój parasol" umożliwia m.in. dyskretny kontakt z wcześniej skonfigurowanym adresem email, a także szybkie wybranie telefonu alarmowego w nagłych przypadkach.
"Twój parasol" zawiera również informacje z zakresu prawa, które mogą być pomocne osobom krzywdzonym.

W celu zapewnienia dyskrecji użytkowania – oficjalną częścią aplikacji jest zestawienie danych pogodowych odpowiednich do lokalizacji. Aplikację można pobrać tutaj: www.twojparasol.com

Na podstawie informacji przekazanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu