15.09.2022

Pisą na szlaku Wańkowicza – IV edycja zawodów kajakowych

IV edycja zawodów kajakowych - Pisą na szlaku Wańkowicza

 

Już 24 września br. Piski Klub Taekwondo w Piszu  zaprasza miłośników sportów wodnych i aktywnego wypoczynku oraz pasjonatów dobrej zabawy plenerowej na zawody kajakowe pn. „Pisą na szlaku Wańkowicza – IV edycja zawodów kajakowych”.  Zachęcamy do udziału w zawodach, rozgrywanych w  kategoriach: OPEN (indywidualna); Rodzinna i VIP. Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody! 

Dla tych, którzy niepewnie czują się w kajakowych rozgrywkach przygotowaliśmy strefę kibica. Będziemy zagrzewać do walki, gratulować zwycięzcom i pocieszać smutnych. Wszystkich serdecznie zapraszamy, odwiedźcie nas, choćby na chwilę, porozmawiamy, wypijemy kawę,herbatę, pomyślimy co wyszło, a co poprawić. 

Jest to już IV edycja spotkania pn. "Pisą na szlaku Wańkowicza" , które nawiązuje do wizyty w 1935r. pisarza na Mazurach. Wówczas to wraz z córką Martą, M. Wańkowicz zwiedził tę część Prus wschodnich, podziwiając mazurską przyrodą. W wyniku tej wyprawy powstała jedna z najważniejszych książek pisarza pt. „Na tropach Smętka”, która do wybuchu II wojny światowej doczekała się kilku wydań. Zawody to okazja do przywrócenia pamięci o tej wizycie i budowania na tej podstawie wizerunku Mazur jako miejsca m.in. do rozwoju aktywnego wypoczynku przy wykorzystaniu bogactwa zasobów naturalnych. 

Czekamy na Was 24 września, plaża przy Hotelu ROŚ, start godz. 10.00. Będzie wesoło i zabawnie, będzie się działo!
Zachęcamy do udziału w zawodach, wystarczy wypełnić zgłoszenie (poniżej) i dostarczyć do Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu lub przesłać na adres mail: pmosatpowiat [dot] pisz [dot] pl, klubtaekwondo [dot] piszatinteria [dot] pl

Zapraszamy! 
 
Organizator: Piski Klub Taekwondo w Piszu  
 

Pozostałe aktualności

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Piszu uzyskał dofinansowanie w wysokości 3,7 mln zł
20.09.2023

Ponad 3,7 mln zł na doposażenie i adaptację piskiego SOR-u

XVI Puchar Puszczy Piskiej w Biegach Na Orientację
20.09.2023

XVI Puchar Puszczy Piskiej w Biegach Na Orientację

Nabór uczestników do programu oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc domową EDYCJA 2023
19.09.2023

Nabór uczestników do programu oddziaływań korekcyjno-…

Powiatowe zawody strażackie w Orzyszu
19.09.2023

Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze