04.11.2022

Ogólnopolski konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich „Z mięsem drobiowym przez pokolenia”.

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich Z mięsem drobiowym przez pokolenia

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z całej Polski!

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do naszego konkursu, w którym będziecie mieć możliwość gotowania z jednym z najbardziej uzdolnionych kucharzy młodego pokolenia (kto to taki dowiecie się już wkrótce). Ponadto wyjątkowe przepisy zostaną opublikowane w książce kucharskiej „Z mięsem drobiowym przez pokolenia – Tom I ZIMA”.
Wystarczy zgłosić udział swojego Koła wraz z interesującą propozycją zupy oraz dania głównego opartych o mięso drobiowe za pośrednictwem formularza na:  www.przezpokolenia.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 listopada 2022 r. Decyduje kolejność – przyjmujemy maksymalnie 30 zgłoszeń z jednego województwa! Laureatów I etapu konkursu poznamy już 25 listopada 2022 r. Dla najlepszego Koła nagroda o wartości 6 tys. złotych!

Czekamy właśnie na Was!

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne na tronie www.przezpokolenia.pl
Projekt sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.

Projekt „Z mięsem drobiowym przez pokolenia” to projekt kulinarny, którego ideą jest połączenie tradycyjnych przepisów kultywowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z nowoczesnymi aranżacjami tychże dań realizowanymi przez Szefów Kuchni młodego pokolenia.

W ramach ogólnopolskiego konkursu zamierzamy wytypować 16 KGW, które pod okiem kamer przygotują danie z wykorzystaniem mięsa drobiowego. Nasz Szef Kuchni wykona to samo danie w nowej odsłonie. Ponadto Szef Kuchni podejmie wyzwanie stawiane przez KGW. Jak sobie z tym poradzi? Musicie przekonać się sami.

Filmy z realizacji Projektu będą dostępne na You Tube, a o zwycięzcy i tym samym zdobywcy głównej nagrody zdecydują widzowie. Za zdobycie pierwszego miejsca zwycięskie Koło Gospodyń Wiejskich otrzyma 6 tysięcy zł.

Materiał: Stowarzyszenie Innowatorów Wsi