AED dla Pisza

AED dal Pisza

Zamierzamy prosić o pomoc w każdym możliwym punkcie, aby urządzeń w naszym mieście było jak najwięcej!!!

ILE ICH PLANUJEMY ?
Nasz Komitet Społeczny AED dla Pisza oraz grono Ratowników Medycznych z Pisza przewiduję rozmieszczenie 8 AED-ów na terenie miasta, a w okresie letnim dodatkowo na PLAŻY MIEJSKIEJ w Piszu.

GDZIE ZOSTANĄ ZAMONTOWANE ?
Największe skupiska ludności, punkty dużej dostępności lokalnej (Ratusz Miejski, kościoły), miejsca monitorowane przez kamery (budynki użyteczności publicznej). Zorganizujemy spotkanie, na którym będziemy ustalać miejsca- POINFORMUJEMY WAS!

DLACZEGO AED W NASZYM MIEŚCIE?
Kiedy brakuje karetki w Piszu, do zdarzenia przyjedzie karetka z Białej Piskiej, Rucianego-Nidy lub Orzysza, a nawet Kolna! Jest to czas, w którym Wy Państwo szybciej chwycicie za urządzenie i udzielicie pomocy poszkodowanym.

KTO BĘDZIE O NIE DBAŁ, SERWISOWAŁ?
Zobowiązujemy się do końca ich użyteczności udzielać wsparcia technicznego i prowadzić SERWIS - MARIUSZ KLISIATYS - Ratownik Medyczny.

Każde urządzenie będzie do Waszej dyspozycji - Możecie użyć w każdym momencie, o ile jest to niezbędne dla ratowania życia ludzkiego. Prosimy Was o wsparcie na 3 urządzenia  AED dla PISZA. Jeżeli przekroczymy kwotę, postaramy się kupić dodatkowe AED-y, a do tego 2 urządzenia treningowe AED, z którymi będziemy jeździć po placówkach z dziećmi i nauczać PIERWSZEJ POMOCY z użyciem AED-a.

AED zintegrowany z naszymi służbami!!!
Planujemy zakup Automatycznych Elektrycznych Defibrylatorów (AED), które swymi ELEKTRODAMI pasują bez problemu z defibrylatorami ze wszystkich KARETEK w Powiecie Piskim oraz Państwową Strażą Pożarną w PISZU. Używamy jednych wspólnych elektrod.

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ WPŁATĘ :) Pomóż Nam osiągnąć CEL, który pomoże Wam w najtrudniejszych chwilach.

Odpowiedzialny za zbiórkę: Komitet Społeczny AED dla Pisza - Mariusz Klisiatys, Maciej Świerszcz, Emilia Klisiatys
Wsparcie merytoryczne: Ratownicy Medyczni z Powiatu Piskiego

Telefon kontaktowy: 537182708 - Mariusz Klisiatys
adres meilowy: mersmedatwp [dot] pl