Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Powiatowe eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Komendzie Powiatowej PSP w Piszu

Poseł na Sej RP Jerzy Wojciech Małecki wraz z Andrzejem Nowickim Starostą Piski uhonorowali finalistów eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

We wtorek, 6 maja, w piskiej Komendzie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Spośród pięciu finalistów szczebla gminnego, trzech przeszło do rozgrywek finałowych, w których zmierzyli się z wiedzą pożarniczą w formie eliminacji ustnych. Najlepszy z finałowej trójki będzie reprezentował powiat piski na eliminacjach wojewódzkich w Olsztynie, które odbędą się już 20 maja w Bibliotece Uniwersyteckiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Klasyfikacja końcowa po rozgrywkach finałowych (II grupa wiekowa):

1. Krzysztof Brzostek – Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Michała Kajki w Dąbrówce
  2. Paweł Dziatkowiak – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Okartowie
  3. Paweł Makowski – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Okartowie