Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III Sektora Warmii i Mazur

Fundusze europejskie i programy krajowe w których o środki finansowe mogą aplikować organizacje pozarządowe

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić na kolejną sesję społeczną w projekcie „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III Sektora Warmii i Mazur”. Spotkanie będzie poświęcone Funduszom europejskim i programom krajowym w których o środki finansowe mogą aplikować organizacje pozarządowe.

Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć jakie są priorytety Funduszy Europejskich dla Warmii i Mazur, jak wygląda stan przygotowań do ich wdrażania, a do tego uzyskać praktyczne informacje o perspektywie finansowej na lata 2021-2027 i o programach krajowych to koniecznie zgłoście się na spotkanie z naszym ekspertem.

Sesja społeczna „Fundusze europejskie 2021-2027 dla organizacji pozarządowych” odbędzie się 20 marca 2023 r. (poniedziałek) w godz. 17.00-19.00 w formie zdalnej (online).

Spotkanie poprowadzi Maciej Bielawski - trener z wieloletnim doświadczeniem i animator, absolwent stosunków międzynarodowych, europejskich studiów specjalnych, zarządzania i ewaluacji projektów, a także Szkoły Animatorów Społecznych, Szkoły Trenerów, Szkoły Pracy Warsztatowej w oparciu o proces grupowy, Szkoły Umiejętności Coachingowych; od lat z powodzeniem inspiruje do działania i łączy potencjały w ramach społeczności lokalnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, w szczególności członków zarządów, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Aby wziąć udział w spotkaniu należy w terminie do 10 marca 2023 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy:

Cykl sesji społecznych to element projektu „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III sektora Warmii i Mazur” realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP we współpracy z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Partnerem strategicznym projektu jest Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W razie pytań lub uwag, prosimy kontaktować się z Alicją Dobrosielską, tel. 504 112 928, e-mail: a [dot] dobrosielskaateswip [dot] pl lub Markiem Jurzyńskim, tel. 665 121 582, e-mail: m [dot] jurzynskiateswip [dot] pl