27.09.2023

50-lecie Zespołu Szkół Leśnych w Rucianem Nidzie

50-lecie Zespołu Szkół Leśnych w Rucianem Nidzie

W piątek, 22 września, Andrzej Nowicki – Starosta Piski wraz z dr Waldemarem Brendą – etatowym członkiem Zarządu Powiatu Piskiego, Ireną Jatkowską – Przewodniczącą Rady Powiatu Pisz oraz przedstawicielami Rady Powiatu Pisz uczestniczyli w uroczystościach jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Rucianem Nidzie. 

Istniejący od 1973 roku Zespół Szkół Leśnych w Rucianem Nidzie może poszczycić się licznym gronem absolwentów, których przedstawiciele licznie przybyli na jubileuszowe uroczystości. Uroczystości związane ze świętem szkoły zainaugurowała msza święta w intencji nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły, którzy już odeszli. Dalsze część obchodów miała miejsce na szkolnym placu apelowym, gdzie odbyło się między innymi uroczyste ślubowanie pierwszaków. 

Następnie po oficjalnych przemówieniach oraz życzeniach był czas na część artystyczną oraz zwiedzenie szkoły, wpis do księgi pamiątkowej i spotkania po latach. 

Serdecznie gratulujemy Pani Dyrektor Halinie Pańkowskiej, gronu pedagogicznemu, uczniom oraz pracownikom szkoły tworzenia i kultywowania doskonałej renomy szkoły. Dziękujemy również za nieustanną pracę nad rozwojem i unowocześnianiem placówki i stworzenia miejsca, które jest szeroko znane poza granicami naszego powiatu. 

Fot.: Fotoflesz Ruciane Nida 
 

Pozostałe aktualności

kondolencje
17.07.2024

kondolencje - Rodzinie i Bliskim pana Leszka Skolimowskiego

słońce grad deszcz
12.07.2024

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 77 przed upałem - 12 lipca

słońce grad deszcz
11.07.2024

Ostrzeżenie przed burzami 11 lipca

zmiana przepisów
10.07.2024

PRZYPOMINAMY- nastąpiła zmiana przepisów w zakresie…