Witamy!

SZANOWNI PAŃSTWO

Serdecznie witamy wszystkich na nowej stronie Starostwa Powiatu Piskiego. Mamy nadzieję, że nowa strona powiatu odpowiadała będzie duchowi czasu i umożliwi Państwu lepszy dostęp do informacji. Liczymy, że będziecie Państwo zadowoleni z nowej formy przekazu informacji oraz z proponowanych treści, jakie zamieszczać będziemy na tej stronie.

Zachęcamy Państwa do jak najczęstszych odwiedzin naszej strony, tu znajdziecie najszybciej aktualne informacje z terenu naszego powiatu.

Starostwo Powiatowe w Piszu udostępnia swoje usługi również dla osób słabosłyszących oraz głuchoniemych. W sprawach szczególnie skomplikowanych, osoba uprawniona powinna zgłosić chęć skorzystania z pomocy tłumacza migowego co najmniej na 3 dni przed tym zdarzeniem, z wyłączeniem sytuacji nagłych.

Starostwo Powiatowe w Piszu
Ul. Warszawska 1
12-200 Pisz
Tel. 87-4254700; Fax. 87-4254701
e-mail: starosta.npi@powiatypolskie.pl

 

Komunikator Skype: powiat-pisz
Fax.: 87-4254701
e-mail: sekretariat@powiat.pisz.pl

Formularz zgłoszeniowy

Logo - Niesłyszący

Ruszyła akcja "Czad-Cichy Zabójca"

Logo CZK


Centrum Zarządzania Kryzysowego
Starosty Powiatu Piskiegoinformuje,

iż w związku z rozpoczętym sezonem grzewczym,

w dniach 24 - 30 października 2016 roku w godz. 10:00 - 14:00

pod bezpłatnym numerem telefonu 800 165 320

będzie można uzyskać informacje na temat zasad właściwego eksploatowania urządzeń grzewczych.

Dyżurny WCZK Wojewody Warmińsko - Mazurskiego zapisze numer telefonu interesanta i przekaże go wraz z treścią pytania do właściwego specjalisty z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie lub Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Olsztynie, który następnie oddzwoni i udzieli informacji zainteresowanemu.Dyżurny
Centrum Zarządzania Kryzysowego
Starosty PiskiegoPrzyjaciel Niewidomych

Marek Wysocki – Wicestarosta Piski odebrał podczas jubileuszowych obchodów 60-lecia Związku Niewidomych na Warmii i Mazurach odznakę „Przyjaciel Niewidomych”, którą został uhonorowany przez Zarząd Okręgu PZN w Olsztynie.


Dzień Edukacji Narodowej w Powiecie Piskim

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w tym roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu. Obecny na uroczystości Andrzej Nowicki – Starosta Piski obok okolicznościowych życzeń wyróżnił nauczycieli i pedagogów okazjonalnymi nagrodami starosty.


XVI NIEMIECKO - POLSKI KONGRES POLITYKI SAMORZĄDOWEJ/ DEUTSCH - POLNISCHER KOMMUNALPOLITISCHER KONGRESS

"Niemiecko - polskie partnerstwo w dobie kryzysu europejskiego" było tematem przewodnim, odbywającego się w dniach 15-16 października w Hotelu nad Pisą, NIEMIECKO - POLSKIEGO KONGRESU POLITYKI SAMORZĄDOWEJ.


Transplantacja to też leczenie

Obecnie przeszczep jest jedną z metod leczenia, która pozwala uratować życie wielu osobom. Jednak nadal liczni pacjenci umierają z powodu braku narządów do transplantacji, a nie jeden raz jest to jedyna metoda leczenia chorób schyłkowych niewydolności narządów, kiedy żadne leki i operacje nie są już w stanie pomóc. Jeśli ktoś decyduje się oddać cząstkę siebie po śmierci, wystarczy wypełnić deklarację woli i powiadomić rodzinę.


Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych

101 zawodników z 5 szkół wzięło udział w zawodach powiatowych w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych. W kilkunastu konkurencjach młodzi sportowcy mieli szanse sprawdzić swoją formę rywalizując o laur zwycięzcy.


FaniPay – pierwszy w Polsce serwis płatności online dla NGO

Fundacja FaniMani wprowadza nową usługę FaniPay – pierwszy w Polsce serwis płatności dedykowany trzeciemu sektorowi. Dzięki temu rozwiązaniu każda zarejestrowana w KRS fundacja czy stowarzyszenie będzie mogła zbierać darowizny online w niezwykle łatwy sposób, bez wypełniania zbędnych formalności.

O Puchar Starosty Powiatu Piskiego

Ponad 25 zawodników z Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu uczestniczyło w regatach o „Puchar Starosty Powiatu Piskiego” w klasie Cadet, oraz w rywalizacji o „Puchar Burmistrza Miasta Pisz” w klasie OPP C. Młodzi optymiściarze rywalizowali także o „Puchar Starosty Powiatu Piskiego” w klasie OPP B.


Przebudowa drogi powiatowej Nr 1864N Monety – Zdedy

„Przebudowa drogi powiatowej Nr 1864N od DW Nr 667 - Monety – Zdedy od km 0+003,35 do km 1+515” Realizacja inwestycji, objęta jest dofinansowaniem z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na operacje typu „ Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Warunki pogodowe

Prezentacja 3d

Zobacz wirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w Piszu 

Nasz Niemiecki Partner

Wiadomości