VI Ogólnopolskie Święto Rad Działalności Pożytku Publicznego

Szanowni Państwo,

już w przyszłym tygodniu odbędzie się VI Ogólnopolskie Święto Rad Działalności Pożytku Publicznego, którego organizatorami są Konwent Wojewódzkich Rad Pożytku Publicznego, Stowarzyszenie EKOSKOP, Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku oraz Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Konferencja odbędzie się 27 listopada 2021 roku od godz. 10:00, jednak ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiczną spowodowaną koronawirusem podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu uczestnictwa w wydarzeniu w formule online.

Serdecznie zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli Rad Działalności Pożytku Publicznego oraz wszystkich zainteresowanych na to wydarzenie!

Aby wziąć udział w Konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 26.11.2021 r. do godziny 12:00. Poniżej znajduje się link do formularza:

Następnie 26.11.2021 roku w godzinach popołudniowych uczestnicy otrzymają link  za pomocą, którego będą mogli Państwo wejść na spotkanie.
W załączeniu przekazujemy również program, a bliżej terminu konferencji uzupełnimy go o nazwiska prelegentów.