You are hereV MISTRZOSTW PMOS PISZ NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM

V MISTRZOSTW PMOS PISZ NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM


By jakub.grodzki - Posted on 29 listopad 2016

300 metrów – tyle mieli do przepłynięcia na ergometrze wioślarskim uczniowie szkół podstawowych, którzy wystartowali w „V MISTRZOSTWACH PMOS PISZ NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM”. Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: „kl. V – 2005 r. i młodsi” i „kl. VI – 2004 r.”,  z podziałem na kategorię dziewcząt i chłopców


U dziewcząt pokrętło regulacji obciążenia ustawione było na poziom 3, a u chłopców na 4. W przypadku jednakowych czasów, zawodnicy ścigali się na dystansie 100 metrów, a takich sytuacji mieliśmy aż 16.

Rekord na 300 metrów, jaki zanotowaliśmy w kategorii młodszych dziewcząt, wyniósł 49 sekund, a w kategorii młodszych chłopców o sekundę mniej. Po 44 sekundy miała zwyciężczyni i zwycięzca pierwszego miejsca w kategorii uczniów klas szóstych. Rekordzista, w dogrywce na 100 metrów, uzyskał wynik 16 sekund.

Każdy uczestnik zawodów otrzymał dyplom, a zwycięzcy dodatkowo medale ufundowane przez pana Andrzeja Nowickiego – Starostę Powiatu Piskiego.

Tekst oraz zdjęcia: PMOS Pisz

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Kl. V – 2005 r. i młodsi dziewczęta Kl. V – 2005 r. i młodsi chłopcy

1 miejsce – Julia Stanulewicz

2 miejsce – Inez Wójtowicz

3 miejsce – Amelia Gutowska

4 miejsce – Wiktoria Ptak / Katarzyna Pieloch

6 miejsce – Roksana Pieloch

7 miejsce – Maria Padiasek

1. Zuzanna Czerenko

1 miejsce – Bartłomiej Smagała

2 miejsce – Wojciech Milewski

3 miejsce – Mateusz Goliszewski

4 miejsce – Oskar Kosakowski

5 miejsce – Mateusz Kapelański

6 miejsce – Maciej Nowak

7 miejsce – Igor Pierzchalski

8 miejsce – Itan Ciborowski

9 miejsce – Szymon Serowik

10 miejsce – Kacper Merchelski

11 miejsce – Wiktor Uljanowicki

12 miejsce – Bartłomiej Drężek

13 miejsce – Wojciech Obrycki

14 miejsce – Jakub Murach



Kl. VI – 2004 r. dziewczęta Kl. VI – 2004 r. chłopcy

1 miejsce – Laura Poźniak

2 miejsce – Angelika Mazur

3 miejsce – Zuzanna Jędrzejczyk

4 miejsce – Marta Gołębiewska

5 miejsce – Dominika Liżewska

6 miejsce – Patrycja Szczubełek

7 miejsce – Dagmara Wróblewska

1 miejsce – Oliwier Duchnowski

2 miejsce – Maciej Milewski

3 miejsce – Mikołaj Grajko

4 miejsce – Krystian Milewski

5 miejsce – Michał Zapert

6 miejsce – Gracjan Ruchała

7 miejsce – Bartosz Młynarczyk

8 miejsce – Patryk Szałaszewicz

9 miejsce – Marek Skulmowski

10 miejsce – Filip Ksepka

11 miejsce – Michał Świetlicki

12 miejsce – Kacper Poreda

13 miejsce – Paweł Łazarczyk

14 miejsce – Patryk Berliński

15 miejsce – Dominik Tyc16 miejsce – Kacper Myśliński

17 miejsce – Nikolas Galanek

18 miejsce – Jakub Wójtowicz / Jakub Chiliński

20 miejsce – Szymon Szewczak

21 miejsce – Hubert Borkowski



Fot. PMOS Pisz



























































Tagi