You are hereMISTRZOSTWA PŁYWACKIE PMOS PISZ

MISTRZOSTWA PŁYWACKIE PMOS PISZ


By t.borkowski - Posted on 02 luty 2017

Blisko 60 zawodników w 15 kategoriach wystartowało w mistrzostwach pływackich zorganizowanych przez Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu, które odbyły się w sobotę, 25 stycznia na pływalni MGOSiR w Piszu.

Wyniki końcowe Mistrzostw Pływackich PMOS Pisz:

 

12,5 m stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2011 i młodsi
1. Marietta Żbikowska Przedszkole 0:39,62

12,5 m stylem dowolnym dziewczęta – rocznik 2010
1. Bianka Obrycka SP 1 Pisz 0:10,28
2. Alicja Skrodzka SP 1 Pisz 0:13,53
3. Kornelia Palmi-Kukiełko SP 1 Pisz 0:14,05

12,5 m stylem dowolnym chłopcy- rocznik 2010
1. Jakub Dąbrowski SP 2 Pisz 0:29,38

12,5 m stylem dowolnym dziewczęta – rocznik 2009
2. Maria Pomichowska SP 4 Pisz 0:10,56
3. Pola Palmi-Kukiełko SP 1 Pisz 0:10,72
4. Kornelia Zachłowska SP 1 Pisz 0:15,36
5. Nadia KrzyżanowskaSP 2 Pisz0:28,62
6. Patrycja Polakowska SP 1 Pisz0:35,61

12,5 m stylem dowolnym chłopcy- rocznik 2009
1. Gabriel Nyczka SP 1 Pisz 0:13,11
2. Szymon Kamiński SP 1 Pisz 0:14,46
3. Olaf Krzyżanowski SP 2 Pisz 0:21,91
4. Piotr Zajk SP 4 Pisz 0:27,53

12,5 m stylem dowolnym dziewczęta – rocznik 2008
1. Aleksandra Skrodzka SP 1 Pisz 0:09,79
2. Julia Gajda SP 1 Pisz 0:10,05
3. Karolina Parda SP 2 Pisz 0:12,03
4. Julia Dąbrowska SP 2 Pisz 0:12,98
5. Marcelina Konert SP 2 Pisz 0:13,09
6. Julia Małecka SP 4 Pisz 0:13,59

12,5 m stylem dowolnym chłopcy- rocznik 2008
1. Bartłomiej Olachno SP 2 Pisz 0:10:62
2. Mateusz Filipkowski SP 2 Pisz 0:10,69
3. Tomasz Kędzior SP 1 Pisz 0:23,68
4. Patryk Nepelski SP 4 Pisz 0:26,72

25 m stylem dowolnym dziewczęta - rocznik 2007
1. Zuzanna Ciborowska SP 4 Pisz 0:23,80
2. Amelia Piotrowska SP 1 Pisz 0:25,04
3. Wiktoria Wierciszewska SP 4 Pisz 0:26,16
4. Amelia Zachłowska SP 4 Pisz 0:26,19
5. Kornelia Pieloch SP 4 Pisz 0:31,73
6. Julia Trzcińska SP 4 Pisz 0:32,29

25 m stylem dowolnym chłopcy- rocznik 2007
1. Adrian Malinowski SP 1 Pisz 0:17,41
2. Mateusz Januszko SP 1 Pisz 0:21,09
3. Wiktor Krakowski SP 2 Pisz 0:23,10
4. Kacper Kakowski SP 4 Pisz 0:23,32
5. Bartosz Przygoda SM Pisz 0:23,88
6. Michał Alicki SP2 Pisz 0:25,42
7. Kamil Domasiewicz Kocioł Duży 0:29,16

25 m stylem dowolnym dziewczęta - rocznik 2006
1. Julia Mielewczyk SM Pisz 0:20,40
2. Anna Glinko SM Pisz 0:22,82
3. Michalina Szmyt SP 4 Pisz 0:28,72

25 m stylem dowolnym chłopcy - rocznik 2006
1. Filip Kamiński SP 1 Pisz 0:20,28
2. Krzysztof Metelski SP 1 Pisz 0:21,86
3. Miłosz Kamiński SP 1 Pisz 0:25,70
4. Wiktor Jabłoński SM Pisz 0:25,73
5. Wiktor Żbikowski SP 4 Pisz 0:28,16
6. Gabriel Krzyżanowski SP 2 Pisz 0:46,56

50 m stylem dowolnym dziewcząt – rocznik 2005
1. Zuzanna Zachłowska SP 1 Pisz 0:40,75
2. Amelia Pieloch SP 4 Pisz 0:48,23
3. Aleksandra Trzcińska SP 4 Pisz 1:05,82
4. Marianna Przewódek SP 4 Pisz 1:34,99

50 m stylem dowolnym chłopcy – rocznik 2005
1. Itan Ciborowski SP 4 Pisz 0:36,27
2. Maciek Domasiewicz Kocioł Duży 0:41,63
3. Mikołaj Borak SP 1 Pisz 0:43,37

50 m stylem dowolnym dziewcząt – rocznik 2004
1. Julia Kurzątkowska SP 4 Pisz 0:46,53
2. Gabriela Przygoda SM Pisz 0:47,78

50 m stylem dowolnym chłopcy – rocznik 2004
1. Konrad Rudnik SP 1 Pisz 0:43,19
 


Najmłodsza zawodniczka – Marietta Żbikowska (Puchar ufundował Starosta Piski)
Najmłodszy zawodnik – Jakub Dąbrowski (Puchar ufundował Burmistrz Pisza)
W Mistrzostwach Pływackich PMOS Pisz startowało 56 dzieci z 5 szkół podstawowych i młodsi.

SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW•- Sebastian Ciborowski
 

 

galeria fotografii

Tagi